Głowica termostatyczna radiowa do Danfoss Link WiFi V4

Cennik produktów zdalnego sterowania ogrzewaniem z serii Danfoss Link WIFI z produktem o numerze katalogowym: ISM-01-02525

Głowica Danfoss Living Connect do grzejników z możliwością zdalnego sterowania radiowego w ramach jednego systemu kontroli temperatury opartego o moduł Danfoss Link. 

Wygląd i wymiary zaworów do których pasuje prezentowana głowica:

Szczególnie przydatna jest w domach i blokach wielorodzinnych gdzie wspólny system ogrzewania wyklucza sterowanie ogrzewaniem w zależności od oczekiwań poszczególnych rodzin.

To co najważniejsze

  • niższe rachunki za centralne ogrzewanie – dzięki możliwości programowania na 7 dni w tygodniu temperatur w zakresie od 4 do 28 stopni Celsjusza (programowanie i sterowanie tygodniowe realizowane jest  z poziomu modułu Danfoss Link). Dodatkowo można zmienić bieżącą temperaturę bezpośrednio na głowicy.
  • system sterowania adaptacyjnego zapewnia komfort cieplny gdy tego potrzebujesz. Dzięki funkcji uczenia się nastawione temperatury osiągane są o właściwych porach i są bardziej stabilne.
  • prosty i szybki montaż, brak przewodów, zasilanie bateryjne gwarantujące 2 lata pracy.
  • funkcja wykrywania otwartego okna – automatycznie odcina dopływ wody do grzejnika – dzięki temu dodatkowo oszczędzasz energię.
  • program wakacyjny – automatycznie przywraca temperaturę komfortowa po upływie nastawionej przerwy wakacyjnej.

Głowica elektroniczna Danfoss LIVING Connect jest rozwiązaniem przeznaczonym do grzejników zarówno z zaworami firmy Danfoss (Ra-N) jak i zaworami innych producentów (M30x1,5). Łączy w sobie dwa urządzenia: głowice termostatyczna reagującą na zmiany temperatury oraz elektroniczny moduł nastawczy, zapewniający prace głowicy termostatycznej, stosownie do programu ustawionego przez użytkownika. Użytkownik głowicy LIVING Connect w prosty sposób może wprowadzić program stosownie do trybu życia, przyzwyczajeń i potrzeb korzystając z centralnego panelu sterującego  Danfoss Link.
 
Automatyczne obniżenie temperatury o kilka stopni przez głowicę LIVING Connect, powoduje ? w tym samym czasie ? zmniejszenie zużycia ciepła o 18-22%. W efekcie końcowym uzyskać można dodatkowo oszczędność rzędu 12-15% – w zależności od proporcji pomiędzy okresami komfortu i obniżenia temperatury.
Szybki montaż, proste programowanie i brak potrzeby okablowania elektrycznego sprawiają, ze LIVING Connect można zamontować lub wymienić w bardzo krótkim czasie.

Nasz promocyjny zestaw zawiera:

  • Elektroniczna głowicę Living Connect,
  • adapter do montażu na zaworach RA-N oraz
  • adapter do montażu na zaworach 30×1,5,
  • 2 baterie alkaliczne AA.

Gwarancja 2 lata.